Menu
Your Cart

✓ Vědecky prokázáno       ✓ Na míru vaší operaci        ✓ Jedna kapsle denně       ✓ Poštovné zdarma nad 1300 CZK

WLS Optimum Žvýkací tableta

WLS Optimum Žvýkací tableta
WLS Optimum Žvýkací tableta
0,00Kč
Cena bez DPH: 0,00Kč

Dostupné možnosti

 • Denní multivitamin po operaci rukávové gastrektomie nebo žaludeční bandáže
 • Obsahuje 18 vitamínů a minerálů v jedné kapsli
 • Vyvinuto s nejnovějším vědeckým výzkumem
 • Bez přidaného cukru
 • Sada Ferro OPTIMUM (doplněk železa) je součastí balení
Denní dávka WLS Optimum (1 žvýkací tableta) obsahuje:

Vitamíny Množství RI*
Vitamín A 800 μg 100%
Vitamín B1 2,75 mg 250%
Vitamín B2 2 mg 143%
Niacin (B3) 25 mg 156%
Kyselina pantotheová (B5) 9 mg 150%
Vitamín B6 2 mg 143%
Biotin (B8) 150 μg 300%
Kyselina listová (B9) 500 μg 250%
Vitamín B12 100 μg 4000%
Vitamín C 100 mg 125%
Vitamín D3 75 μg 1500%
Vitamín E 12 mg 100%
 
Minerali Množství RI*
Chrom 40 μg 100%
Jód 150 μg 100%
Mangan 3 mg 150%
Molybden 50 μg 100%
Selen 55 μg 100%
Zinek 28 mg 280%

Denní dávka přípravku Ferro Optimum (1 tableta) obsahuje:
Železo 28 mg 200%
Měď 1,9 mg 190%

* RI = referenční příjem podle nařízení (EU) 1169/2011.

Složení WLS Optimum Žvýkací tableta: Sacharóza, Sladidla (xylitol, sukralóza), Kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavé látky (kyselina stearová, arabská guma, stearát hořečnatý), příchuť (kyselina citrónová, malinová příchuť), citrát zinečnatý, nikotinamid (niacin), sukcinát kyseliny D-alfatokoferylové (vitamin E), citrát manganatý, retinylpalmitát (vitamin A), D-pantothenát, vápník (kyselina pantothenová), barvivo (oxid železitý), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), pyridoxal 5 '-fosfát (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová) (CORN), chlorid chromitý, jodid draselný, biotin, molybdenan sodný, seleničitan sodný, kyanokobalamin (vitamin B12) (CORN), cholekalciferol (vitamin D3) KUKUŘICE.

Složení Ferro Optimum: Objemová činidla (mikrokrystalická celulosa, hydrogenfosforečnan vápenatý), fumarát železnatý, glukonát měďnatý, glazovací činidla (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, karnaubský vosk), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), barvivo (oxid železitý), stabilizátor (glycerol).

Výhody WLS Optimum žvýkací tablety


Optimální multivitaminové žvýkací tablety jsou speciálně vyvinuty pro použití po operaci žaludečního rukávu nebo po operaci žaludeční bandáže. Optimum žvýkací tablety jsou žvýkací multivitamíny s malinovou příchutí. Obsahují pečlivě kalibrovanou směs 18 vitamínů a minerálů, které vám pomohou uspokojit vaše nutriční potřeby. Jód a selen podporují zdravou funkci štítné žlázy. Obsahuje také vitamíny B ke zvýšení produkce energie a napomáhá metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin.
Ferro Tablety jsou doplňky železa obsažené v balení. Ferro tablety obsahují železo a měď, které jsou základními živinami pro produkci červených krvinek.


Proč byste měli používat WLS Optimum Žvýkací tablety


Bez ohledu na to, jakou bariatrickou proceduru podstoupíte, můžete po operaci očekávat, že budete konzumovat méně jídla. To ztěžuje splnění vašich denních potřeb živin a vystavuje vás riziku nutričních nedostatků. Je důležité doplnit možné nedostatky v zájmu zachování zdravého životního stylu a celkové pohody. WLS Optimum Žvýkací tablety ve spojení s tabletami Ferro zajistí správnou výživu po gastrektomii rukávu nebo operaci žaludeční bandáže.

 • Speciálně vyvinuté pro použití po opearci žaludečního rukávu nebo po operaci žaludeční bandáže
 • Vědecky prokázáno
 • Jedna kapsle denně
   

Jak používat WLS Optimum Žvýkací tabletu

 • Vždy si přečtěte štítek.
 • Postupujte podle pokynů k použití.
 • Vitamíny a minerály mohou být nápomocny pouze v případě nedostatečného příjmu potravy.


Doporučená dávka
Dospělí - žvýkejte 1 tabletu jednou denně, s jídlem nebo podle pokynů svého lékaře.
Tento produkt není vhodný pro děti do 18 let.

UPOZORNĚNÍ: Pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět, neužívejte doplňky vitaminu A bez konzultace s lékařem nebo lékárníkem. Pokud je vitamin A užíván v množství větším než 3000 mikrogramů retinolu, může způsobit vrozené vady. Doporučené denní množství vitaminu A ze všech zdrojů je 700 mikrogramů ekvivalentu retinolu pro ženy a 900 mikrogramů ekvivalentu retinolu pro muže.
UPOZORNĚNÍ: Tento léčivý přípravek obsahuje selen, který je ve vysokých dávkách toxický. Denní dávka 150 mikrogramů selenu pro dospělé z doplňků stravy by neměla být překročena. Vitamíny a minerály mohou být nápomocny pouze v případě nedostatečného příjmu potravy. Ne pro léčbu stavů nedostatku železa.


Typy pro příjem

 • Žvýkací tableta se nejlépe užívá 1 až 2 hodiny po snídani nebo 1 až 2 hodiny po obědě, aby tobolka byla méně těžká na žaludek.
 • Doporučuje se užívat vápníkové tablety nebo mléčné výrobky odděleně od denního multivitaminu, minimálně 2 hodiny mezi okamžiky požití. Vápník inhibuje příjem železa z vašeho multivitaminu, pokud jsou užívány současně.
 • Nepijte a nejezte velké množství bezprostředně před, během a po užití tablety, abyste předešli nevolnosti.
 • Můžete kontaktovat náš zákaznický servis a určit si vhodný čas pro začátek doplňků stravy kromě vaší stravy.
 • V nepravděpodobném případě, že užívání tablety nepůjde dobře, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Tímto způsobem společně s vámi najdeme vhodné řešení, které vám usnadní příjem.


UPOZORNĚNÍ: Cukr (také přírodní cukr) a potraviny bohaté na cukry mohou být po bariatrické operaci pro vaše tělo těžké. Doporučuje se volit potraviny bez cukrů, aby nedošlo k nevolnosti.
Žvýkací multivitamin můžete užívat současně s tabletou Ferro Forte/Ferro Optimum. Neměli byste užívat doplněk vápníku nebo mléčný výrobek současně s přípravkem Ferro Forte/Ferro Optimum.Pokyny pro skladování

Skladujte při teplotě do 25 ° C na suchém místě.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vědecky prokázáno
Vědecky prokázáno
Všechny naše produkty jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků.
Na míru vaší operaci
Na míru vaší operaci
Každá operace je jiná! Dávky ve FitForMe jsou proto konkrétně přizpůsobeny každému typu operace.
Tým dietologů
Tým dietologů
Náš tým odborníků na výživu je zde, aby vám pomohl se všemi vašimi dotazy!